Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Orthexin korkea muovijakkara sopii erinomaisesti kylpyhuoneeseen jakkaraksi tai lisälaskutasoksi. Jakkara on tukeva ja kestävä, ja sen non-sli...
Orthexin korkea muovijakkara sopii erinomaisesti kylpyhuoneeseen jakkaraksi tai lisälaskutasoksi. Jakkara on tukeva ja kestävä, ja sen non-slip-liukuesteet parantavat käyttöturvallisuutta erityisesti kosteissa tiloissa.
43 cm korkea jakkara on valmistettu kestävästä muovista ja soveltuu monipuoliseen käyttöön kodissa. Ajaton kivenharmaa väri istuu helposti erilaisiin sisustuksiin.
| Tuotenimi | Korkea jakkara Orthex kivenharmaa 36 x 46 x 43 cm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1620424 |
| Paino (kg) | 1.496000 |
| EAN | 6411763070324 |
| Nettopaino (kg) | 1.490 |
| Tuotemerkki | ORTHEX |
| Väri | Kivenharmaa |
| Mitat | 36 x 46 x 43 cm ( P x L x K ) |
| Pääväri | Harmaa |
| Leveys | 46 cm |
| Korkeus | 43 cm |
| Pituus | 36 cm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili