Oras Safira 1002F-33 on mattamusta korkea pesuallashana, jossa on Bidetta-käsisuihku, ripustin ja suihkuletku 1,75 m. Hanassa on poresuutin, kiinteä juoksuputki ja joustavat kytkentäputket.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | Oras |
| Tuotenumero | 1563665 |
| Mitat | 4.8 x 28.1 cm ( L x K ) |
| EAN | 6414150100413 |
| Korkeus | 28.1 cm |
| Tuotenimi | Korkea pesuallashana Oras Safira 1002F-33 Mattamusta |
| Nettopaino (kg) | 2.110 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Mattamusta |
| Paino (kg) | 2.480000 |
| Leveys | 4.8 cm |