Biston Wave kashmir -sävyinen korkeakaappi on selkeälinjainen ja käytännöllinen säilytysratkaisu kylpyhuoneeseen. Kapea runko hyödyntää tilan tehokkaasti ja sopii hyvin myös pienempiin tiloihin.
Kaapissa on kolme hyllytasoa, jotka helpottavat tavaroiden järjestämistä. Ovi sulkeutuu pehmeästi ja sen kätisyys on vaihdettavissa. Kaappi voidaan asentaa joko seinälle tai mukana toimitettavien jalkojen varaan.
Kaluste on valmistettu kosteudenkestävästä MDF-materiaalista, ja mattamusta vedin viimeistelee ilmeen.
| Ovien määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1651135 |
| Tuotemerkki | BISTON |
| Syvyys | 25 cm |
| Mitat | 35 x 160 x 25 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4823065838281 |
| Kokoonpano | Ovilla |
| Avausmekanismi | Kahvallinen |
| Korkeus | 160 cm |
| Tuotenimi | Korkeakaappi Biston Wave kashmir 35 x 25 x 160 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.249 |
| Väri | Kashmir |
| Asennus | Seinälle/Lattialle |
| Tuotetyyppi | Sivukaappi |
| Soft Close -hidastin | Kyllä |
| Paino (kg) | 0.260000 |
| Leveys | 35 cm |