Vitriiniovi korkeaan kaappiin – tyylikäs savulasi ja pelkistetty profiili
Tuo kylpyhuoneesi tai muun säilytystilan ilmeeseen keveyttä ja kontrastia tyylikkäällä vitriiniovella.
Tämä korkeaan kaappiin suunniteltu ovi on valmistettu savulasista, ja sen kehystää hienostuneesti mustaksi anodisoitu alumiiniprofiili mattapinnalla. Ovessa on integroitu, huomaamaton kahva, ja se voidaan asentaa joko oikealle tai vasemmalle – tarpeen mukaan.
| Tuotemerkki | SVEDBERGS |
| Tuotenumero | 1268690 |
| Syvyys | 1.6 cm |
| Mitat | 35 x 160 x 1.6 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7323100316530 |
| Korkeus | 160 cm |
| Tuotenimi | Korkean kaapin vitriiniovi Svedbergs mattamusta/savulasi 35 x 160 cm |
| Nettopaino (kg) | 6.000 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Yläkaapit |
| Väri | Mattamusta |
| Paino (kg) | 6.500000 |
| Leveys | 35 cm |