Lattiakaivon korotusrengas 150 x 100 mm M-414 kumitiivisteellä matto- ja laatta-asennukseen, puu- ja betonilattioille. Käytetään vedeneristyken alapuolella. Mukana 3 kpl ruuveja. Minimikorotus 25 mm.
| Halkaisija | 150 mm |
| Tuotenumero | 1567804 |
| Mitat | 100 x 150 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 6415833181552 |
| Korkeus | 100 mm |
| Tuotenimi | Korokerengas Meriser 25-100 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.270 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 0.270000 |