Mondex Tahko -korotussarja sopii 10,5 kW:n kiukaille.
Korottaa kiuasta 25 cm.
| Tuotemerkki | MONDEX |
| Tuotenumero | 1586204 |
| Mitat | 25 cm ( K ) |
| EAN | 6410082622757 |
| Korkeus | 25 cm |
| Tuotenimi | Korotusosa Mondex Tahko 10,5 kW kiukaille 25 cm |
| Nettopaino (kg) | 4.000 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Tarvikkeet |
| Väri | Teräs |
| Paino (kg) | 4.000000 |