Matala korotusrengas Ø150 mm lattiakaivoille.
| Tuotemerkki | UPONOR |
| Tuotenumero | 1567648 |
| Halkaisija | 150 mm |
| Mitat | 13 x 150 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 6414905228409 |
| Korkeus | 13 mm |
| Tuotenimi | Korotusrengas Uponor Drain 150 13 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.510 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Lattiakaivo |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.510000 |