Meikkipeili kiillotettua kromia. Seinäasennus. Normaali ja 7 kertainen suurennus peilissä.
Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1049061 |
| Halkaisija | 20 cm |
| Mitat | 34 x 20 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 7391447075267 |
| Korkeus | 34 cm |
| Tuotenimi | Kosmetiikkapeili Smedbo Outline FK445 |
| Nettopaino (kg) | 0.686 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Meikkipeilit |
| Tuotesarja | Outline |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.686000 |