Tukeva rakentajan kottikärry 4.00-6 ilmakumipyörä muovivanteella. Runko 25 x 1,2 mm putkea.
Tekniset tiedot
- Kantavuus 130 kg
- Tilavuus 65 l
- Runkoputken halkasiija 25 mm
| Mitat | 1270 x 10 x 570 mm ( P x L x K ) |
| Tuotenumero | 1617804 |
| EAN | 6430033336311 |
| Korkeus | 570 mm |
| Pituus | 1270 mm |
| Tuotenimi | Kottikärry Mag-Pro Garden 65 l |
| Nettopaino (kg) | 7.300 |
| Paino (kg) | 7.300000 |
| Leveys | 10 mm |