Yksinkertaisen tyylikäs muotoilu. Mattamusta.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | BESLAGSBODEN |
| Tuotenumero | 1315203 |
| Syvyys | 32 mm |
| Mitat | 29 x 32 mm ( K x S ) |
| EAN | 7391447091885 |
| Korkeus | 29 mm |
| Tuotenimi | Koukku Beslagsboden BB072 Mattamusta |
| Nettopaino (kg) | 0.071 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Vaatekaapin koukku |
| Paino (kg) | 0.071000 |