Klassisesti muotoiltu koukku, jossa kaksi koukkua, hattukoukku. Harjattu kromi pintakäsittely. Ruuvikiinnitys.
Mittojen lisätietoja
Ulkonema: 65 mm
| Tuotemerkki | HABO |
| Tuotenumero | 1556014 |
| Mitat | 6,9 x 11,7 cm ( L x K ) |
| EAN | 7317900179181 |
| Korkeus | 11.7 cm |
| Tuotenimi | Koukku Habo 1031 |
| Nettopaino (kg) | 0.080 |
| Pääväri | Kromi |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.080000 |
| Leveys | 6.9 cm |