Tyylikäs ja käytännöllinen seinään asennettava kromattu koukkulista.
Mittojen lisätietoja
Paino: 160 g
| Koukkujen määrä | 4 |
| Tuotenumero | 1367287 |
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Mitat | 58 x 120 mm ( P x L ) |
| EAN | 2025435447990 |
| Pituus | 58 mm |
| Tuotenimi | Koukkulista Camargue Monaco kromi 12 x 5,8 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.149 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Koukkulista |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.165000 |
| Leveys | 120 mm |