Käytännöllinen lisä Elfa-säilytysjärjestelmään, kun haluat lisää ripustustilaa hyllynkannattimeen. Se sopii hyvin esimerkiksi kevyiden arjen tarvikkeiden järjestämiseen niin kodinhoitotilassa, vaatehuoneessa kuin varastossakin.
Grafiitinharmaa viimeistely antaa tuotteelle hillityn ja modernin ilmeen, joka on helppo yhdistää muuhun säilytyskokonaisuuteen. Tämä Elfa-lisäosa on hyvä valinta, kun tavoitteena on selkeämpi ja toimivampi säilytys pienillä mutta tehokkailla ratkaisuilla.
| Tuotemerkki | ELFA |
| Tuotenumero | 1316147 |
| Syvyys | 36 mm |
| Mitat | 417 x 47 x 36 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7315494734250 |
| Korkeus | 47 mm |
| Tuotenimi | Koukkusarja Elfa hyllyn kannattimeen grafitinharmaa 417 x 36 x 47 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.280 |
| Väri | Grafitinharmaa |
| Tuotetyyppi | Koukkulista |
| Paino (kg) | 0.308000 |
| Leveys | 417 mm |