Pakkauksessa 4 kpl tulppia ja 4 kpl koukkuja.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | NKT |
| Tuotenumero | 1061520 |
| Halkaisija | 8 mm |
| Mitat | 40 x 8 mm ( P x Ø ) |
| EAN | 8590369109022 |
| Pituus | 40 mm |
| Tuotenimi | Koukkutulppa Stabilit 8 x 40 mm 4 kpl/pkt |
| Nettopaino (kg) | 0.054 |
| Tuotetyyppi | Lukkoruuvi |
| Koko | 4 kpl |
| Paino (kg) | 0.054000 |