Läckö on näyttävä ja iso kruunu brilliant-koristeilla. Valaisimessa on 12 paikkaa aidoille kynttilöille. Liitosjohdon/-ketjun pituus 1,5m. Kattokoukkukiinnitys.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | MARKSLÖJD |
| Tuotenumero | 1212102 |
| Halkaisija | 92 cm |
| Mitat | 125 x 92 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 7394472192138 |
| Teho (W) | 40 |
| Korkeus | 125 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Sisältää valonlähteen | Ei |
| Valaisimen materiaali | Metalli |
| Varjostimen materiaali | Kristalli |
| Tuotenimi | Kristallikruunu Markslöjd Läckö |
| Nettopaino (kg) | 23.600 |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Tuotetyyppi | Kattokruunut |
| Tuotesarja | Läckö |
| Lampunkanta | E14 |
| Tyyli | Antiikki |
| Väri | Antiikkimessinki |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 30.000000 |