2 kpl. Käytä hopeaesineiden, korujen ja muiden arvometallien kevyeen jäysteenpoistoon, puhdistukseen ja kiillotukseen. Voidaan käyttää kiillotusaineen (421) kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | DREMEL |
| Tuotenumero | 1169562 |
| Halkaisija | 13 mm |
| Mitat | 13 mm ( Ø ) |
| EAN | 8710364070336 |
| Tuotenimi | Kuitukuppiharja Dremel 13 mm (404) |
| Nettopaino (kg) | 0.009 |
| Tuotetyyppi | Kiillotustarvikkeet |
| Paino (kg) | 0.009000 |