Kuituruukku esikasvatukseen. Sopii mainiosti kylvölaatikkoon tai pienoiskasvihuoneeseen. Voidaan istuttaa suoraan maahan.
Tekniset tiedot
| Halkaisija | 6 cm |
| Tuotenumero | 1588076 |
| Mitat | 6 cm ( Ø ) |
| EAN | 4047883003083 |
| Tuotenimi | Kuituruukku pyöreä 6 cm 24 kpl |
| Nettopaino (kg) | 0.092 |
| Pääväri | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Esikasvatusruukut |
| Väri | Ruskea |
| Paino (kg) | 0.092000 |