Kaunis kuitutapetti hyvällä valonkestolla. Tapetilla luot helposti huoneesta persoonallisen ja kodikkaan.
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1571290 |
| Mitat | 280 x 371 cm ( P x L ) |
| EAN | 4051315655719 |
| Pituus | 280 cm |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation Digiprint Watercolor Forest 39899-1 |
| Nettopaino (kg) | 2.380 |
| Pääväri | Vihreä |
| Väri | Vihreä |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 2.383000 |
| Leveys | 371 cm |