Kuvioitu nonwoven-kuitutapetti sopii kodin kaikkiin tiloihin. Helppo kiinnittää.
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1571243 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315664919 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation Lilly & Luis Pink Sky 77143-2 |
| Nettopaino (kg) | 0.819 |
| Pääväri | Punainen |
| Väri | Vaaleanpunainen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.824000 |
| Leveys | 0.53 m |