Kuitutapetti, jossa on hyvä valon- ja pesunkestävyys.
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1571104 |
| Mitat | 10.5 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315588918 |
| Pituus | 10.5 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation Maison Charme Lemmikki Sininen 39071-3 |
| Nettopaino (kg) | 1.260 |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.265000 |
| Leveys | 0.53 m |