Tyylikäs kuitutapetti, joka on helppo asentaa paikalleen seinään levitettävällä non-woven-liimalla.
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1571185 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315630778 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation Pintwalls 39608-1 beige |
| Nettopaino (kg) | 1.200 |
| Pääväri | Beige |
| Väri | Beige |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.205000 |
| Leveys | 0.53 m |