Yksivärinen kuitutapetti. Helppo ja nopea kiinnittää levittämällä liisteri suoraan seinään.
| Tuotemerkki | ERISMANN |
| Tuotenumero | 1597295 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4002790259886 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Erismann Linen Serenity 10510-09 |
| Nettopaino (kg) | 1.380 |
| Pääväri | Punainen |
| Väri | Roosa |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.400000 |
| Leveys | 0.53 m |