Paola Suhosen suunnittelema tapettimallisto. Tapetti kiinnitetään levittämällä liisteri suoraan seinään.
Päästöluokitus: M1-luokkaan kuuluvasta tuotteesta haihtuu erittäin vähän mitään yhdisteitä huonetilaan.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | IVANAHELSINKI |
| Tuotenumero | 1558813 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 6417271524854 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Ivana Helsinki Indian Summer Grafiitti/musta |
| Nettopaino (kg) | 0.850 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.000000 |
| Leveys | 0.53 m |