Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Paola Suhosen suunnittelema tapettimallisto. Tapetti kiinnitetään levittämällä liisteri suoraan seinään.
Tekniset tiedot
Paola Suhosen suunnittelema tapettimallisto. Tapetti kiinnitetään levittämällä liisteri suoraan seinään.
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Kuitutapetti Ivana Helsinki Indian Summer Valko/hopea |
|---|---|
| Tuotenumero | 1558811 |
| Paino (kg) | 1.000000 |
| EAN | 6417271524847 |
| Nettopaino (kg) | 0.850 |
| Tuotemerkki | IVANAHELSINKI |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Pääväri | Monivärinen |
| Leveys | 0.53 m |
| Pituus | 10.05 m |
| Väri | Monivärinen |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili