Muumiaiheinen kuitutapetti koristeellisella tekstillä. Kiinnitys levittämällä liima/liisteri suoraan seinään.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SANDUDD |
| Tuotenumero | 1559107 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 6417271534938 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Muumi vaalea pohja sininen teksti |
| Nettopaino (kg) | 0.850 |
| Pääväri | Beige |
| Väri | Beige |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.000000 |
| Leveys | 0.53 m |