Näyttävien ornamenttien koristama nonwoven-kuitutapetti. Klassinen tyyli ja harmoniset värisävyt tekevät tästä tapetista sopivan lähes kaikkiin kodin tiloihin. Saatavilla 5 eri väriyhdistelmää.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Kuviokorkeus 53 cm
| Tuotemerkki | SANDUDD |
| Tuotenumero | 1559142 |
| Mitat | 11.2 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 6417271539056 |
| Pituus | 11.2 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Sandudd Rolleri 11 Ornamentti Musta-harmaa |
| Nettopaino (kg) | 0.990 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Musta/Harmaa |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.000000 |
| Leveys | 0.53 m |