Kaunis kuitutapetti, joka on helppo ja nopea kiinnittää levittämällä liisteri suoraan seinään.
| Tuotemerkki | TAPETIT.FI |
| Tuotenumero | 1578432 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 5022976916821 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti The Lost Garden Calvert Meadows Blue 91682 |
| Nettopaino (kg) | 0.800 |
| Pääväri | Vihreä |
| Väri | Vihreä |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.900000 |
| Leveys | 0.53 m |