Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Cinderella Comfort on tehokas ja ympäristöystävällinen polttava kuivakäymälä. Sopii sisäkäyttöön vapaa-ajan asunnoille. Cinderella Comfort par...
Cinderella Comfort on tehokas ja ympäristöystävällinen polttava kuivakäymälä. Sopii sisäkäyttöön vapaa-ajan asunnoille. Cinderella Comfort parantaa sisäilmaa huomattavasti perinteisiin polttaviin kuivakäymälöihin verrattuna. Ei vaadi vesi- eikä viemäriliitäntää, ja kaikki käymäläjäte poltetaan korkeassa lämpötilassa. Tuhkan määrä on erittäin pieni.
Laitteessa on näyttö, joka antaa tietoa järjestelmän tilasta sekä yleisiä käyttötiedotuksia. Valo- ja äänimerkkien lisäksi näyttö kertoo myös, kun on aika tyhjentää tuhkasäiliö.
Huom! Cinderella Comfort kuivakäymälän asennussarja ja asennusputkipaketti myydään erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Kuivakäymälä polttava Cinderella Comfort |
|---|---|
| Tuotenumero | 1378692 |
| Paino (kg) | 43.900000 |
| EAN | 7090023030811 |
| Nettopaino (kg) | 40.000 |
| Tuotemerkki | CINDERELLA |
| Tuotetyyppi | Polttava käymälä |
| Tuotesarja | Comfort |
| Mitat | 39 x 60 x 59 cm ( L x K x S ) |
| Leveys | 39 cm |
| Syvyys | 59 cm |
| Korkeus | 60 cm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili