Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Industriaalihenkiseen tyyliin sopiva pyyheteline, joka sopii harmonisesti myös moderniin vintage-kylpyhuoneeseen. Kaksivartisessa pyyhetelinee...
Industriaalihenkiseen tyyliin sopiva pyyheteline, joka sopii harmonisesti myös moderniin vintage-kylpyhuoneeseen. Kaksivartisessa pyyhetelineessä on riittävästi tilaa pyyhkeiden ripustamiseen ja kuivaamiseen tilaa säästäen.
Pyyheteline voidaan kiinnittää helposti seinään tesa® Power-Kit -kiinnitysratkaisulla reikiä poraamatta. Reikien poraaminen ja seinävauriot kuuluvat menneisyyteen.
Pyyheteline voidaan irrottaa jälkiä jättämättä. Voit myös kiinnittää sen tarvittaessa uudelleen – ostat vain erikseen myytävän BK20-adapterin ja kiinnität telineen samaan tapaan.
• Kiinnittyy lasitettuihin laattoihin, metalliin, luonnonkiveen, marmoriin, betoniin, puuhun, lasiin ja moniin muoveihin.
• Ei sovellu kipsille, tapeteille, muoveille (PP, PE, PTFE), eikä muille tarttumattomaksi käsitellyille pinnoille.
| Tuotenimi | Kuivausoksa tesa® Moon 2-os Kromi |
|---|---|
| Tuotenumero | 1001408 |
| Paino (kg) | 0.120000 |
| EAN | 4042448448149 |
| Nettopaino (kg) | 0.120 |
| Tuotemerkki | TESA |
| Tuotetyyppi | Pyyhetangot |
| Tuotesarja | Moon |
| Mitat | 45 x 8 x 5 cm ( L x K x Ø ) |
| Pääväri | Harmaa |
| Leveys | 45 cm |
| Halkaisija | 5 cm |
| Korkeus | 8 cm |
| Väri | Kromi |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili