Kaunis vaaleanpunainen 60 x 27 cm kukkapöytä kodin viherkasveille.
| Halkaisija | 32 cm |
| Tuotenumero | 1578045 |
| Mitat | 70 x 32 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 8720983143243 |
| Korkeus | 70 cm |
| Tuotenimi | Kukkapöytä Quinty 70 x 32 cm |
| Nettopaino (kg) | 1.500 |
| Pääväri | Punainen |
| Tuotetyyppi | Kasvitelineet |
| Väri | Vaaleanpunainen |
| Paino (kg) | 1.500000 |