Wagner Rolly MM 3111 on korkealaatuisesta muovista valmistettu kuljetusalusta raskaiden esineiden, kuten kaappien ja pesukoneiden, siirtämiseen. Valmistajan suosituksen mukaan paras tuki saavutetaan käyttämällä neljää kuljetusalustaa, yksi jokaisen kulman alla.
Kahdeksan kovaa pyörää helpottavat liikuttamista pehmeillä ja kulutusta kestävillä lattiapinnoilla. Kääntyvä kuormauslevy ja kallistumisen esto lisäävät käyttömukavuutta ja turvallisuutta.
Tuotetiedot
Huom! Kuljetusalustaa ei ole tarkoitettu ihmisten kuljettamiseen.
| Tuotemerkki | WAGNER DESIGN YOURSELF |
| Tuotenumero | 1064868 |
| Syvyys | 7.9 cm |
| Mitat | 11.7 x 3.4 x 7.9 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4001073054217 |
| Korkeus | 3.4 cm |
| Tuotenimi | Kuljetusalusta Wagner Rolly MM 3111 117 x 79 mm 200 kg |
| Nettopaino (kg) | 0.104 |
| Tuotetyyppi | Kuljetuslevy |
| Paino (kg) | 0.104000 |
| Leveys | 11.7 cm |