Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
800 W. Tehokas ja kompakti kulmahiomakone. 100 % kuulalaakerointi lisää tehokkuutta ja kestävyyttä.
Tekniset tiedot
800 W. Tehokas ja kompakti kulmahiomakone. 100 % kuulalaakerointi lisää tehokkuutta ja kestävyyttä.
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Kulmahiomakone DeWalt DWE4057 |
|---|---|
| Tuotenumero | 1075737 |
| Paino (kg) | 2.597000 |
| EAN | 5035048633847 |
| Nettopaino (kg) | 2.597 |
| Tuotemerkki | DEWALT |
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
| Mitat | 270 x 80 mm ( P x K ) |
| Teho (W) | 800 |
| Takuu | 5 vuoden BAUHAUS takuu |
| Korkeus | 80 mm |
| Pituus | 270 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili