Hyllynkannatin, jossa taitettava poikkituki. Sinkittyä terästä. Kantavuus 60 kg.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 300
B: 200
C: 30
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1067474 |
| Syvyys | 300 mm |
| Mitat | 30 x 200 x 300 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 4003984280259 |
| Korkeus | 200 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin Multi-Line Sinkitty 300 x 200 x 30 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.608 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Paino (kg) | 0.608000 |
| Leveys | 30 mm |