Teräksinen kulmakannatin tuella. Kantavuus jopa 200 kg.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1067493 |
| Mitat | 300 x 200 x 30 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 4003984270830 |
| Pituus | 300 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin Tuella Valkoinen 300 x 200 x 30 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.726 |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Koko | 300 x 200 x 30 mm |
| Paksuus | 30 mm |
| Paino (kg) | 0.726000 |
| Leveys | 200 mm |