Kestävä messinkinen kulmaliitin 3/4" kierteellä.
Myydään yksittäin.
Tekniset tiedot
| Mitat | 60 mm ( P ) |
| Tuotenumero | 1025728 |
| EAN | 4003991162753 |
| Pituus | 60 mm |
| Tuotenimi | Kulmaliitin 3/4" messinki |
| Nettopaino (kg) | 0.161 |
| Pääväri | Keltainen |
| Tuotetyyppi | Kulmaliitin |
| Koko | 3/4” |
| Paino (kg) | 0.161000 |