
Energiatehokas LED-lamppu. Kytkentä, himmennys 4 vaiheessa ja värinsäätö mukana tulevalla kaukosäätimellä.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1041252 |
| Lasin väri | Matta |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 60 mm |
| Mitat | 112 x 60 mm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4058075430754 |
| Teho (W) | 9 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 112 mm |
| Valon hajonta (°) | 200 |
| Valoteho (Lumen) | 806 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram RGBW E27 9 W 2700 K |
| Nettopaino (kg) | 0.080 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Kruunulamput |
| RA-arvo | ≥80 |
| Tuotesarja | Star |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.144000 |