Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Osram Star Classic A25 on energiatehokas ja pitkäikäinen LED-lamppu, joka tuo perinteisen hehkulampun ulkonäön nykyaikaiseen valaistukseen. Ki...
Osram Star Classic A25 on energiatehokas ja pitkäikäinen LED-lamppu, joka tuo perinteisen hehkulampun ulkonäön nykyaikaiseen valaistukseen. Kirkas kupu ja filamenttirakenne luovat miellyttävän lämpimän valkoisen valon, joka sopii erinomaisesti kodin pienempiin valaisimiin ja tunnelmalliseen yleisvalaistukseen.
LED-lamppu säästää energiaa ja kestää käyttöä huomattavasti pidempään kuin perinteiset hehkulamput.
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Star Classic A25 E27 1,8 W 250 lm 2700 K kirkas 1 kpl/pkt |
|---|---|
| Tuotenumero | 1527597 |
| Paino (kg) | 0.047000 |
| EAN | 4099854466250 |
| Nettopaino (kg) | 0.032 |
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotetyyppi | Globe-lamput |
| Mitat | 10.5 x 6 cm ( K x Ø ) |
| Teho (W) | 1.8 |
| Jännite (V) | 240 |
| Lasin väri | Kirkas |
| Himmennettävä | Ei |
| Lampunkanta | E27 |
| IP-luokka | IP20 |
| Valon hajonta (°) | 300 |
| RA-arvo | 80 |
| Valoteho (Lumen) | 250 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| Energialuokka | D |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Halkaisija | 6 cm |
| Korkeus | 10.5 cm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili