Osram Superstar Clbw on himmennettävä LED-kynttilälamppu, joka luo lämpimän ja miellyttävän valon. Kynttilän muoto ja kirkas kupu tekevät siitä kauniin valinnan kattokruunuihin ja muihin koristeellisiin valaisimiin.
LED-lamppu säästää energiaa ja kestää käyttöä huomattavasti pidempään kuin perinteiset hehkulamput.
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Tuotenumero | 1531197 |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 3.5 cm |
| Mitat | 10 x 3.5 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4099854445750 |
| Teho (W) | 1.8 |
| Energialuokka | D |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15 |
| Korkeus | 10 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Valoteho (Lumen) | 250 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Superstar CLBW DIM E14 1,8 W 250 lm 2700 K kirkas 1 kpl/pkt |
| Nettopaino (kg) | 0.014 |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Tuotetyyppi | Kruunulamput |
| Lampunkanta | E14 |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.026000 |