Discomaista valoa luova polttimo seinä- ja kattovalaisimiin.
| Tuotemerkki | LeuchtenDirekt |
| Tuotenumero | 1215460 |
| Halkaisija | 8 cm |
| Mitat | 13 x 8 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4043689929145 |
| Teho (W) | 3 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 13 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 45 |
| Tuotenimi | LED-lamppu RGB DISCO |
| Nettopaino (kg) | 0.110 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Diskovalaisimet |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.180000 |