Tämä LED-lattiavalaisin tuulettimella on käytännöllinen valinta olohuoneeseen, makuuhuoneeseen tai työpisteelle, kun haluat samaan aikaan miellyttävän valaistuksen ja kevyen ilmankierron. Kaukosäätimellä vaihdat asetuksia vaivattomasti myös istuen.
Valon värilämpötila on valittavissa (3000 K / 4000 K / 6500 K) ja valoa voi myös himmentää tilanteen mukaan. Säädettävä kolmenopeuksinen tuuletin auttaa pitämään olon raikkaampana etenkin lämpiminä päivinä.
Huom! Tuote toimitetaan ilman verkkolaitetta; tarvitset erillisen USB-A-virtalähteen (5 V / 2,5 A).
| Tuotemerkki | HEHQ |
| Tuotenumero | 1643788 |
| Mitat | 28 x 184 cm ( L x K ) |
| EAN | 6438152075647 |
| Teho (W) | 16 |
| Korkeus | 184 cm |
| Sisälle / ulos | Sisälle |
| Tuotenimi | LED-lattiatuuletinvalaisin HehQ valkoinen 184 cm |
| Nettopaino (kg) | 4.500 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 5.000000 |
| Leveys | 28 cm |