Käytännöllinen luku- ja käsityövalo on lukutoukan tai käsitöiden ystävän toivetuote!
Kiepsauta valo vain roikkumaan niskasi ympäri ja anna valon langeta syliisi. Tuote vapauttaa kädet ja antaa sinun keskittyä rauhassa tekemiseen.
Valaisee tehokkaasti valon molemmista päistä. Valotehoa voi säätää kolmiportaisesti. USB-ladattava, latausjohto tulee mukana pakkauksessa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | AIRAM |
| Tuotenumero | 1560817 |
| Mitat | 68 cm ( P ) |
| EAN | 6435200300300 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 68 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 120 |
| Tuotenimi | LED Luku- ja käsityövalo Airam USB-ladattava Valkoinen 68 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.160 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.170000 |