MaxLED 1000 Full-Line COB-Nauhat säteilevät häikäisemättömän upeaa valoa keittiön, autotallin tai minkä tahansa muun työalueen työtasolle.
| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotenumero | 1574280 |
| Värilämpötila (K) | 6500 |
| Mitat | 250 x 0.16 cm ( P x K ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4000870711293 |
| Teho (W) | 30 |
| Energialuokka | G |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 20000 |
| Korkeus | 0.16 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 250 cm |
| Valoteho (Lumen) | 3200 |
| Tuotenimi | LED-Nauha Paulmann MaxLED 1000 2,5M 30W 6500K |
| Nettopaino (kg) | 0.051 |
| Pääväri | Hopea |
| Paino (kg) | 0.086000 |