Lämpimän valkoisen sävyinen ulkotiloihin soveltuva LED-nauha. Taipuisa nauha on helppo asentaa ulkotiloihin, esimerkiksi patiolle tai terassille. LED-nauha valaisee tasaisesti ilman näkyviä LED valopilkkuja. Korkea IP-luokkansa (IP65) ansiosta LED-nauha soveltuu ulkotiloihin, sillä se on suojattu pölyltä ja roiskeilta.
Valaise ulkotilat kauniisti SimpLED-nauhalla!
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotenumero | 1207427 |
| Värilämpötila (K) | 3000 |
| Syvyys | 0.85 cm |
| Mitat | 0,85 x 1,55 x 0,85 cm ( P x K x S ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4000870789056 |
| Teho (W) | 12 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30000 |
| Korkeus | 1.55 cm |
| IP-luokka | IP65 |
| Pituus | 0.85 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 600 |
| Tuotenimi | LED-Nauha SimpLED Ulos 3m |
| Nettopaino (kg) | 0.520 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | LED-listat |
| RA-arvo | >80 |
| Tuotesarja | SimpLED |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.610000 |