Luo ihana tunnelma SimpLED-nauhasetillä.
LED-nauhasetti voidaan lyhentää ja kiinnittää ilman työkaluja kaksipuolisen 3M-teipin ansiosta.
Plug & Play – liitä vain kaikki komponentit yhteen ja olet valmis.
| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotenumero | 1574260 |
| Värilämpötila (K) | 3000 |
| Mitat | 200 cm ( P ) |
| EAN | 4000870705377 |
| Teho (W) | 48 |
| Energialuokka | G |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 20 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 200 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 280 |
| Tuotenimi | LED-nauhasetti Paulmann lämmin valkoinen 20 m |
| Nettopaino (kg) | 0.617 |
| Jännite (V) | 24 |
| Paino (kg) | 0.723000 |