4000 K. Tasainen, neutraali valkoinen valo.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | EGLO |
| Tuotenumero | 1491539 |
| Valaisimen väri | Valkoinen |
| Varjostimen väri | Valkoinen |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Mitat | 30 x 30 x 5 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 9002759328122 |
| Teho (W) | 14 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 5 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 30 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 2100 |
| Valaisimen materiaali | Alumiini |
| Varjostimen materiaali | Muovi |
| Tuotenimi | LED-paneeli Eglo Opal Salobrena 1 30 x 30 cm |
| Nettopaino (kg) | 1.050 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Kattovalaisimet |
| RA-arvo | >80 |
| Lampunkanta | LED |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 1.367000 |
| Leveys | 30 cm |