Säädettävä valoteho ja värilämpötila 2700 - 6500 K mukana tulevalla kaukosäätimellä. Häikäisemätön valaistus.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | TWEEN LIGHT |
| Tuotenumero | 1037611 |
| Värilämpötila (K) | 2700-6500 |
| Halkaisija | 80 cm |
| Mitat | 80 cm ( Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4024506653955 |
| Teho (W) | 41 |
| IP-luokka | IP20 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 4400 |
| Tuotenimi | LED-paneeli Tween Light Ø 80 cm cm 41 W |
| Nettopaino (kg) | 7.720 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 9.500000 |