Umbria on tyylikäs ja hillitty LED-plafondi, joka luo kotiin miellyttävän ja luonnonvaloa muistuttavan valaistuksen. Valkoinen, marmorikuvioitu kupu antaa pehmeän yleisvalon ja tekee siitä erinomaisen valinnan esimerkiksi eteiseen, makuuhuoneeseen tai käytävään.
Integroitu LED-valonlähde takaa energiatehokkuuden ja pitkän käyttöiän.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Paino: 0,6 kg
| Tuotemerkki | TRIO LIGHTNING |
| Tuotenumero | 1536533 |
| Valaisimen väri | Valkoinen |
| Varjostimen väri | Valkoinen |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 7.5 cm |
| Halkaisija | 38 cm |
| Mitat | 7 x 38 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4017807640236 |
| Teho (W) | 23 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30000 |
| Korkeus | 7 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 3200 |
| Valaisimen materiaali | Muovi |
| Varjostimen materiaali | Muovi |
| Tuotenimi | LED-plafondi Trio Umbria valkoinen Ø 38 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.580 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Plafondit |
| RA-arvo | 80 |
| Lampunkanta | Int. LED |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.840000 |
| Leveys | 38 cm |