Kaunis pystyraita kuvioinen paristokäyttöinen LED-kynttilä ulkokäyttöön. Kynttilässä 6h ON/18h OFF ajastin. Toimii 2 kpl AA-paristoilla. Paristot eivät sisälly pakkaukseen.
Tekniset tiedot
Huom! Lajitelma, 4 väriä. Myydään yksittäin.
| Mitat | 12.5 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1620640 |
| EAN | 8721037884365 |
| Korkeus | 12.5 cm |
| Tuotenimi | LED-pöytäkynttilä 7,5 x 12,5 cm lajitelma |
| Nettopaino (kg) | 0.132 |
| Tuotetyyppi | LED-kynttilä |
| Paino (kg) | 0.147000 |