Elegantti 3-osainen LED-pylväsvalaisin ulkokäyttöön. Valaisimessa on kolme eripituista pylvästä.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | GLOBO |
| Tuotenumero | 1576646 |
| Värilämpötila (K) | 3000 |
| Halkaisija | 28 cm |
| Mitat | 170 x 28 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 9007371436743 |
| Teho (W) | 8.8 |
| Korkeus | 170 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 806 |
| Tuotenimi | LED-pylväsvalaisin Globo Boston 3-os 170 cm Musta |
| Nettopaino (kg) | 6.100 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Pollarivalaisin |
| Tuotesarja | Boston |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Musta |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 7.000000 |