Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Lamppu luo yksilöllisen tunnelman kahden eri värilämpötilansa ansiosta: lämmin valkoinen rentouttaa, kylmä valkoinen aktivoi. Värilämpötilaa o...
Lamppu luo yksilöllisen tunnelman kahden eri värilämpötilansa ansiosta: lämmin valkoinen rentouttaa, kylmä valkoinen aktivoi. Värilämpötilaa on helppo vaihtaa napsauttamalla kahdesti seinäkytkintä.
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Led Star Clas A Osram 60 Act&Rel 7W |
|---|---|
| Tuotenumero | 1567851 |
| Paino (kg) | 0.048000 |
| EAN | 4058075434820 |
| Nettopaino (kg) | 0.032 |
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Mitat | 105 x 60 mm ( K x Ø ) |
| Teho (W) | 7 |
| Jännite (V) | 220 |
| Himmennettävä | Ei |
| Lampunkanta | E27 |
| IP-luokka | IP20 |
| Valoteho (Lumen) | 806 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| Energialuokka | E |
| Halkaisija | 60 mm |
| Korkeus | 105 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili